ENGLISH
  O NÁS PRO UCHAZEČE PRO KLIENTY REFERENCE KONTAKT  

volná místa
životopis
pohovor
Pohovor u nás

Pozvání
pohovoru se zpravidla zúčastníte na základě našeho pozvání, které je reakcí na Váš životopis, kterým se ucházíte o inzerovanou pracovní pozici.

Termíny
pokud podle Vašeho životopisu vyhovujete kritériím pozice, telefonicky Vás kontaktujeme zpravidla do 3 dnů, maximálně však do 14 dnů; k pohovoru se Vás snažíme pozvat v co nejbližším termínu.

Průběh
délka pohovoru je obvykle 30 až 45 minut. Každému uchazeči sdělujeme konkrétní informace o společnosti a pozici. Pokud provádíme testy (například jazykové), předem Vás o tom informujeme.

Informace
na závěr pohovoru se dozvíte o dalších krocích a domluvíme se na termínech a způsobu další vzájemné komunikace.

Zpětná vazba
každý uchazeč, který e-mailem reaguje na námi inzerovanou pozici dostane nejpozději do 24 hodin automatickou odpověď, kterou je informován o dalším případném průběhu komunikace. Každý uchazeč, který projde osobním pohovorem je informován o dalším průběhu, případně zamítnutí.

Pohovor u budoucího zaměstnavatele

Pozvání na pohovor je pouze první krok. Je to pro Vás příležitost přesvědčit budoucího zaměstnavatele, že jste tou nejlepší a nejvhodnější osobou pro nabízenou pozici. Čím lépe budete připraveni, tím jistěji se budete cítit a tím větší úspěch budete mít.

Jak se na pohovor připravit a jaké jsou časté otázky při pohovoru najdete ve formátu word zde.
... člověk je vždy někým unikátním, absolutně jedinečným ...
   

Odkazy: Víno z Moravy | Inzerce práce | Cestovní kancelář pro školy | Tvorba webových stránek
Zásady ochrany soukromí