ENGLISH
  O NÁS PRO UCHAZEČE PRO KLIENTY REFERENCE KONTAKT  

volná místa
životopis
pohovor
Služby pro uchazeče

Trvalý pracovní poměr
uchazečům zprostředkováváme práci do trvalého pracovního poměru na dobu neurčitou i časově ohraničenou. Denně aktualizovanou nabídku volných pracovních míst najdete zde.

Přímé oslovení (Executive Search)
v některých případech a na žádost našich klientů kontaktujeme vhodné specialisty a manažery přímým oslovením. V případě, že máte zájem být zahrnuti v databázi pro přímé oslovení, dejte nám o tom vědět.

www.jobsystem.cz (databáze uchazečů)
vzhledem k tomu, že vést kvalitní evidenci uchazečů o zaměstnání je poměrně složitá věc, rozhodli jsme se zřídit samostatný internetový portál www.jobsystem.cz. JobSystem je pro Vás zdarma k dispozici a budeme rádi, když jeho služeb využijete nejen Vy, ale i Vaši přátelé. Na JobSystem nevkládáte svoje CV a přesto do e-mailu dostáváte odpovídající pracovní nabídky. Na JobSystem zůstáváte v anonymitě. JobSystem můžete využívat, i když jste již zaměstnáni. Na JobSystem jen Vy určujete, jaké budete dostávat pracovní nabídky. Registrace na JobSystem Vám bude trvat pouze 8 minut.

Zveřejnění životopisu
uchazečům, kteří u nás prošli osobním pohovorem, a pro které nemáme v danou chvíli žádnou pracovní nabídku, nabídne náš konzultant zdarma umístění životopisu bez osobních dat na www.recruiter.cz. Zvýšíte tím Vaši šanci na získání pracovních nabídek. Naši klienti si uvědomují, že Váš životopis není anonymní, ale že patříte mezi nejlepší pracovníky ve svém oboru.

Úprava životopisu uchazeče
zvyšte své šance na trhu práce - upravíme Váš životopis a fotografii, odstraníme nedokonalosti, doporučíme co doplnit a o jaké své kvality se opřít.

Kurzy

"Jak se efektivně ucházet o zaměstnání"
kurz, který Vám pozitivně pomůže v orientaci na pracovním trhu a odpoví Vám na otázky, na které jste se báli zeptat nebo jste o nich ani nevěděli.

"Příprava na interwiev v cizím jazyce"
krátký, intenzivní jazykový kurz, který Vám pomůže "rozmluvit se", pomůže Vám s terminologií, se kterou se pravděpodobně setkáte při pohovoru.

Testy

"Osobnostní psychologický test"
krátký test (cca 20 minut), který Vám poskytne odpověď na to, jakou jste osobností a jaké máte převládající charakterové rysy.

"Psychologický test za použití klinických metod"
test Vám pomůže zjistit vaše možnosti a rezervy využití sociálních a osobnostních vlastností. Výsledek Vám bude prospěšný ve Vašem dalším profesním i osobním životě a napoví mnohé o Vás samotných. Testování probíhá pod vedením zkušeného psychologa.

Formulář pro žádost o více informací najdete zde.

Další služby pro uchazeče, související s pracovním uplatněním, stále připravujeme.
... člověk je vždy někým unikátním, absolutně jedinečným ...
   

Odkazy: Víno z Moravy | Inzerce práce | Cestovní kancelář pro školy | Tvorba webových stránek
Zásady ochrany soukromí