Junior Programátor / Programátorka C# - vhodné i pro absolventy

Obor:
IT

Profil společnosti:
Společnost TELE DATA CONTROL, spol. s r.o. s 30letou historií a minimální fluktuací zaměstnanců, která se zabývá implementující informačních a řídicích systémů. Více informací o společnosti naleznete na www.tdc.cz.

Pracovní náplň:
Budete součástí menšího vývojového týmu. Vaším úkolem na této pozici bude vyvíjet a implementovat nová i podporovat současná SW řešení společnosti v oblasti front-end a back-end aplikací našeho vlastního SCADA systému. Výhodou je, že se budete podílet i na společné analýze a návrhu řešení v kontextu celého řídícího systému.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy, obor se zaměřením na IT výhodou • znalost AJ pro čtení dokumentace • analytický a logický přístup • trestní bezúhonnost • komunikační schopnosti • smysl pro odpovědnost a schopnost dotahovat věci do konce • schopnost samostatné práce a ochotu se neustále rozvíjet a zdokonalovat • znalost C# nebo C++, .NET 4.5 a vyšší, WPF, XAML, Visual Studio, MVVM • uvítáme znalost PHP, HTML, CSS, SQL, Prism, Telerik Hledáme někoho, kdo se bude umět přizpůsobit i nám a nevadí mu samostatná práce, bude na sobě pracovat a rozšiřovat svoje know-how.

Nabízíme:
• samostatnou a kreativní práci v malém týmu s možností realizace vlastních nápadů • příležitost stále se učit nové věci a přístupy • nejsme korporát, to znamená minimum procesů a pravidel nastavených jako v rodinné firmě • u nás budete mít možnost ovlivňovat své směrování ve firmě • benefity: mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, samostatná organizace náplně práce, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování Místo práce: Praha 3 Termín nástupu: ihned / dle dohody V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sfoglarova@tdc.cz

Region:
Praha

Místo pracoviště:
Praha 3

Termín nástupu:
ihned / dle dohody

Konzultant:
Eva Grundová

Typ pozice:
Práce na trvalý pracovní poměr

Souhlasím, aby společnost RECRUITER s.r.o. (IČ: 27129322, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 98469) zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkovávání práce, tj. s ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, předáváním třetím osobám, tříděním, kombinováním a likvidací v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou.

V případě, že si nepřeji, aby moje údaje byly pro účely zprostředkování práce poskytovány některým třetím osobám, sdělím tuto skutečnost písemně společnosti RECRUITER s.r.o.

  Souhlasím